ayırma büyüsü

Ayırma büyüsü

Aşk ve sevgi, insanların hayatta yaşayacağı en güzel duygular arasındadır ve insanların, sevdikleri kişiye kavuşmak veya onları kendilerine bağlamak için bazen büyü yöntemine başvurdukları bilinmektedir. Fakat bazı durumlarda, daha farklı amaçlar için de büyüye başvurulmaktadır. Bir arada olmasını istemedikleri insanları ayırmak için büyeye başvuran birçok insan da bulunmaktadır. Eğer sizin de böyle bir isteğiniz varsa konuda çok dikkatli olmalısınız. Bu amaçlarla kullanılan ve ayırma büyüsü olarak bilinen büyü son derece yaygındır ve oldukça güçlü bir büyüdür. Ayırma büyüsünün temel kullanım amacı, çiftleri birbirinden ayırmaktadır.

Çiftlerin bazıları birbirilerini gerçekten çok sevmektedir ve birbirlerini gerçekten seven insanlar üzerinde bu büyüyü kullanmak son derece büyük sonuçları olan ve vebali büyük bir iştir. Sevdiğiniz kişiye kavuşmak için  onu şu an birlikte olduğu kişiden ayırmak için büyüyü devreye sokmak yerine beklemek ve doğal yolları kullanmak çok daha iyi sonuçlar verecek bir yöntemdir.  Bu büyünün kullanım nedenlerinden birisi de kıskançlıktır. Birlikte olan çiftlerin ayrılması her zaman birlikte olunmak istenen kişiye kavuşmak için istenmez. Kıskançlık da önemli bir faktördür. İkili ilişkilerde başarısız olan ve istedikleri kişiyle bir arada olmayı başaramayan insanlar , birlikte olan çiftleri kıskanmakta ve ayırmaya çalışmaktadır.  Böyle bir işe kalkışan kişilerin, bunun sonuçlarını ve vebalini bilmesi gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü Bozma 

Bu büyüyü yaptırmak için de bozmak için de, bu konuda gerçekten yetenekli olan medyumların veya hocaların çalışmalarından faydalanmak gerekmektedir. Üzerinde büyü olan insanların sevgisinde bir azalma olduğu gözlemlenebilir. İyi giden bir ilişkide birden bire bozulmalar meydana gelebilir ve kavgalar ortaya çıkar. Eğer soğukluk da duyulmaya başlanmışsa bir ilişki bitme noktasına bile gelebilir. İlişkiniz birden kötü gitmeye başladıysa ve bunun için organik bir sebep bulamıyorsanız Üzerinizde ayırma büyüsü olduğundan şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Çaresiz kalan bir insan, bu büyüye başvurmak zorunda kalmış olabilir. Birbirini seven insanlara büyü yapmak sakıncalı sonuçları olan bir davranıştır. Ayırlan çiftlerden bir tarafın kendisiyle birlikte olmasını isteyen insanların başvurduğu bir sonraki yolsa bağlama büyüsü olmaktadır.  Bu büyüyü fark ettiyseniz, ilişkinize sağlıklı şekilde devam etmek ve ayrılmamak için mutlaka uzman bir medyuma başvurmalı ve destek almalısınız. Günümüzde, bu tip konular hakkında internette bilgiye ulaşma imkanı kolayca bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız araştırma ile bir uzman medyum bulabilir ve büyüyü bozdurma işlemine başvurabilirsiniz.

Ayrıma Büyüsü Uzmanlık Gerektirir

              Çok çok güçlü bir büyü olan ve vebali de büyük olan bu büyüyü yaptırmaya karar vermeden önce uzun bir karar aşamasını gözden geçirmelisiniz. Çünkü ayırma büyüsü yapmak ve bozmak gerçekten çok zordur. Bu sebeple, bu tip büyülerin yapılabilmesi için hüddamlara da başvurulmaktadır. Özellikle de cinler de bu büyü için kullanılırsa, eğer uzman olmayan bir kişi tarafından bu büyüyü yapmaya kalkışılırsa, ortaya istenmeyen sonuçlar çıkar. Ayırma büyüsü tüm bu risklerine rağmen insanlar tarafından en çok başvurulan büyüler arasındadır. Bu konuda uzun zamandır uzmanlar tarafından çalışmalar yapılmaktadır.

Bu büyü için son derece basit malzemelere ihtiyaç duyulsa bile yapması oldukça karmaşıktır.  Ayırma büyüsü yaptırmaya çalışırken uzman olmayan kişilere güvenen ve bu yüzden başına istenmeyen olaylar gelen, hayatı kötü gitmeye başlayan birçok kişi bulunmaktadır. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için, kendisine hoca veya medyum diyen herkese özellikle bu büyü konusunda güvenmemeli ve uzmanlardan yardım alarak bu işe kalkışmalısınız. Sorumluluğun ve sonuçların size ait olduğunu unutmayarak, önce insani yöntemleri denedikten sonra bu büyüden yardım almak en iyi seçenektir.

Yorum yapın