evlilik büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, çiftler arasında gerçekleşecek evliliğe engel olmak isteyen birileri varsa onları ikna etmeye yönelik yapılan veya bir kişinin evlenmek istediği sevgilisine evliliğe ikna etmek amacıyla yaptığı büyüdür. Bu nedenle ikna etme büyüsü olarak da bilinir. Bu isimlerle adlandırıldığını gördüğümüz büyü, evlilik konusuna mesafeli yaklaşan kişiyi evlilik düşüncesine ısındırmak, fikrini değiştirmek amacıyla yapılan bir büyüdür. Evliliğe bir sebeple  itirazı olan kişi bu düşüncenin anlamsız ve yetersiz olmasını fark eder ve büyü sayesinde düşüncesini olumlu yönde değiştirir. Bir örnekle anlatmak gerekirse, kişiler arasındaki mezhep farklılıkları veya yaşam tarzı farklılığı gibi sebeplerle aile evliliğe itiraz ediyorsa bu büyü uygulanabilir.

Büyü yapıldıktan sonra aile bu saydıkları sebeplerin çok da büyük gerekçeler olmadığınızı fark eder ve bu iki kişi arasındaki evliliğe sıcak bakmaya başlar. Özellikle de ilişkinin olduğu gibi devam etmesini isteyen, maddi veya duygusal sebepler nedeniyle evliliğe uzak duran kişileri ikna etmek amacıyla da yapılabilen büyü evlilik fikrine uzak duran sevgilinin hiçbir olumsuz etken altında olmadan evlilik fikrine ikna olmasını sağlar. Bu evlilik büyüsünün kalıcı etkileri vardı ve birçok dini mezhep tarafından da kabul edilen, büyü olarak değerlendirilmeyen bir yöntemdir. Bu nedenle de sıklıkla evlilik  büyüsüne başvurulmaktadır ve bu da mutlu yuvaların oluşmasına yol açan bir yöntemdir.

Sonuçlarını vermesi diğer büyülere oranla baktığımızda daha uzun sürebilmektedir ancak uzman medyumlar tarafından yapılırsa çok etkili olan bir büyüdür. Ama daha kısa süre içinde sonuç almak isteyen kişiler hedefleri kesin olarak evlilik olmayan kişiler bağlama büyüsü ya da papaz büyüsü gibi yöntemleri tercih edebilirler. Ama evliliğe ikna etmek amacıyla yapılan büyünün etkileri daha kalıcıdır ve kötü ve hayırsız sonuçlar ortaya çıkarma ihtimalleri çok daha azdır.

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Sevgili olan taraflardan birinin evliliği düşünmediği veya evlilikten çekindiği durumlarda yapılan ve ilişkinin evlilik kararıyla taçlanmasını sağlayan sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsü aile baskısı, korku ve maddi sorunlar gibi birçok farklı sebeple ertelenen evlilik kararının kısa sürede alınmasını sağlayan bir büyü uygulamasıdır. Sevgiliniz eğer evlenme isteğinize ve kararınıza olumlu şekilde yaklaşmıyorsa bu düşüncelerinden kurtulması ve evliliğe daha olumlu şekilde bakması için bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Bu sebeple genellikle hayırlı sonuçlara yol açan ve olumsuz etkileri pek fazla olmayan bir büyü uygulaması olarak bilinmektedir.

Sevgiliyi evliliğe ikna etme büyüsü çoğunlukla kadınlar tarafından uygulanmasına rağmen, sevdikleri kadını evliliğe ikna edemeyen erkekler tarafından da başvurulan bir yöntemdir. İlişkilerin bozulmasını engelleyen, zaman geçmeden  kalıcı bir birliktelik yaratılmasını sağlayan bu büyü, gizli ilimler bahsinde uzman  olan ve tılsım sahibi bir medyum tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça hayırlı sonuçların ortaya çıkmasına vesile olmaktadır.

Sevgiliye Evlilik Büyüsü

Sevgiliyi evliliğe ikna etmek amacıyla yapılan büyüler kısa şekilde sevgiliye evlilik büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyüyü yapan medyumun evliliğe ikna  edilmesi hedeflenen kişinin tam adı ve soyadı, doğum tarihi ve annesinin adı gibi bilgilere ihtiyacı vardır. Becerikli bir medyum tarafından yapılan büyü, sevgilinizin artık evliliğe karşı daha sıcak bakmasını ve evlilik kararınızda sizinle fikir birliğinde olmasını sağlayacaktır. Sevgiliye evlilik büyüsüne bazı kişiler tarafından karşı çıkılmaktadır ancak bu büyü genellikle dinler ve toplum tarafından kabul edilen bir uygulamadır. Aşk ve sevgi konularında büyü uygulamalar yapılmasına karşı çıkan kişilerin desteklemediği bu yöntem, oldukça hayırlı sonuçlara sebep olması itibariyle genellikle toplum ve İslamiyet tarafında onaylanan, kabul edilen ve çoğu kaynakta büyü olarak isimlendirilmeyen bir yöntemdir.

Yorum yapın