medyum tavsiye

Medyum Tavsiye

İnsanlara dünyaya gelirken bazı yetenekler verilmiştir. Bu yeteneklerden bazıları sık rastlanan yeteneklerken, bazılarıysa çok az kişiye kısmet olmaktadır. Az kişiye kısmet olan yetenekler arasından en güçlüsü kesinlikle diğer insanlardan çok daha fazla öngörü yetisine ve tılsım yeteneğine sahip olmaktır. Bu yeteneği gerçekten bünyesinde bulunduran insanlar, belli bir yaşa geldiklerinde bunu mutlaka fark eder. Bu noktada kişilerin niyeti çok önemlidir. Bu özel yeteneklere sahip olan insanların bazısı sadece diğer insanlara yardım etmek isterken, kimisi yeteneklerini kötülük amaçlı kullanabilir.

İnsanlar, sevdiklerine kavuşmak, evlenmek ya da sevdikleri kişiyi kendilerine bağlamak için iyi niyetli büyülere ihtiyaç duyabilir. Fakat bu büyülerin yanında kara büyü olarak bilinen, son derece kötü büyüler de vardır ve maalesef bir kısmı sık uygulanmaktadır. Bir grup insan da, bu büyüleri bozdurup etkisinden çıkmak istemektedir. Bu insanların da büyü bozabilen medyum tavsiyelerine ihtiyaçları vardır. Özellikle, büyünün ne kadar ciddi bir konu olduğu göz önüne alınırsa, medyum tavsiyelerinin çok önemli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kimlere Medyum Denir ?

Dinler birçok konuda birbirinden ayrılsa da bazı konularda ortak noktada buluşurlar. Diğer insanlarda olmayan özel yetenekleri barındıran insanların varlığı bu ortak noktalardan biridir. Böyle insanların varlığı her din tarafından kabul edilir fakat farklı isimlendirilir. Örneğin İslam’da böyle insanlara ‘’kalp gözü açık’’ dendiğine günlük hayatta sık denk gelmişsinizidir. Dünyada bu insanlara verilen isimlerden birisi de medyumluktur.  Büyüye ihtiyaç duyduğunuzda ya da üstünüzdeki büyüyü bozdurmak istediğinizde gitmeniz gereken adres güvenilir bir medyum olmalıdır. Medyum tavsiyesi denince akla ilk gelmesi gerekense, sahtekar olmadığını kanıtlamış, gerçekten kabiliyetli ve ne olduğunu bilen bir insandan yardım almaya dikkat etmenizdir. Büyü yapmak da büyü bozmak da her insana nasip olmayan özel yeteneklerdir ve bazı büyülerin bozulması için cinlerle iletişim kurulması bile gerekir. Bu yüzden, yardım aldığınız medyumun mutlaka işinin ehli olması gerekmektedir.

Medyumlardan Ne Konuda Destek Alınabilir ? 

Medyum adı verilen insanlar özel kabiliyetlere sahip oldukları için birçok konuda insanlara yardım edebilirler. Fakat onlardan en çok istenen yardım türü, tılsım yeteneklerini kullanarak insanlara büyü yapma veya bozma konusunda yardım etmektedir. Ülkemizde büyü yaptırmak veya bozdurmaya çalışmak çok eskilerden beri var olan bir durumdur. Neyse ki yaptırılan büyülerin büyük çoğunluğu, evlilik büyüsü, bağlama büyüsü gibi masum büyülerdir ve zarar vermezler. Fakat sonuç olarak bunlar da büyü kategorisine giren faaliyetlerdir ve bu büyüleri yapmak için de özel yetenekler gerekir. Bu yüzden en basit büyüyü yaptırırken bile, yardım aldığınız medyumun bu işin ehli olmasından emin olmanız, verilebilecek en doğru tavsiyedir.

Büyü Bozan Medyum Seçilecekken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

 Medyumlara en çok ihtiyaç duyulan durum aslında büyü yapmak değil büyü bozdurmaktır. Maalesef bazı kötü niyetli insanlar tarafından çok korkunç büyüler yaptırılabilir. Yaptırılan kişinin hayatını cehenneme çeviren bu büyüler kara büyü olarak isimlendirilir ve şeytani cinler bu büyülerin yapımında kullanılır. Bu büyüler bozulmadığı sürece, kişinin çektiği azap asla bitmez. Bu yüzden, kara büyüye tutulduğuna inanan birçok insan, büyüyü bozdurmak için medyum tavsiyeleri istemektedir.  Bu kişilere verilmesi gereken ilk tavsiye, büyünün bozulması konusunda yardım isteyecekleri kişinin mutlaka hüddam ilmini bilmesi gerekliliğidir. Kara büyülerde kötü niyetli cinler kullanıldığından, bu cinler görevlerinden lağvedilmedikçe ya da yok edilmedikçe büyünün etkisi geçmez. O yüzden bu büyüleri bozmak her medyumun işi değildir. Kara büyüyü bozdurmak için hüddam ilmini bilmeyen birine gitmeniz, büyüde kullanılan cinler kontrol edilemeyeceğinden daha kötü sonuçlara bile neden olabilir.

Yorum yapın