ikna etme büyüsü

İkna etme büyüsü

İkna etme büyüsü, en çok başvurulan büyüler arasında özellikle ülkemizde hep ilk sıralarda yer alır. Amacı, adından kolayca anlaşılan büyüler birisidir. İkna etme büyüsü, bir insanı, ikna olmakta zorlandığı bir konuya ikna etme amacıyla yapılan bir büyüdür. Büyü, oldukça geniş bir etki alanına sahiptir. Neye ikna etmek istediğinize göre kulalnım alanı değişebilir. Örneğin, satın almak istediğiniz bir arabanın sahibinin fiyatta indirim yapmaya ikna olması amacıyla kullanılabileceği gibi, evlenmeye yanaşmayan sevgilinizi evliliğe ikna etmek için de başvurlabilir. Fakat doğru gözüken, bu büyüyü evliliğe ikna amacıyla kullanmamaktır. Çünkü amacı daha çok evliliğe ikna etmek olan başka büyüler bulunmaktadır. Bunlar arasından ilk akla gelenleri aşk büyüsü ve evlilik büyüsüdür. Amacınız evliliğe ikna etmekse bu büyülerden yararlanmanız daha faydalı olacaktır. Eğer bu büyüyü ilişki ile ilgili bir noktada kullanmak istiyorsanız, ailenizle tanışmak istemeyen sevgilinizi buna ikna etmek için kullanmak iyi bir örnek olabilir. Günümüzde, birçok iş adamının bu büyüden yararlanabilmek için medyumlara başvurduğu bilinen bir gerçektir. Örneğin, bir ihaleye giren iş adamı, ihaleyi açan kurumun, ihaleyi kendisine vermesi için bu büyüden yararlanmak isteyebilir.

İkna etme büyüsü ne için yapılır?

Bir kişiyi, belli bir konuda ikna etmek için kullanılan büyüye ikna etme bütyüsü adı verilmektedir. İkna büyüsü yaptırarak, karşınızdaki kişinin kabul etmediği fikirlerinizi daha kolay kabul eder hale gelmesini sağlayaiblirsiniz.  Kullanım alanı en geniş büyülerin başında gelmektedir. Sadece çevrenizdeki insanlara değil, tanışmadığınız kişilere bile bu büyüy yaptırabilirsiniz. Genellikle olumlu sonuç veren bir büyüdür ve büyünün yapıldığı kişiye ruhsal veya fiziksel bir zarar vermez. Etki süresi, büyünün neye ikna etmek için yapıldığına göre değişebilir. Fakat bir genelleme yapacak olursak en fazla yedi gün içinde etkileri görülmeye başlanır.

Kimlere etme büyüsü yapılır ?

İkna etme büyüsünü kimlere yaptırabileceğinizin sınırları son derece geniştir. Evini ya da arsasını satmak istemeyen bir kişiden, fiyatta indirim yapmayan satıcıya, nişanlanmak istemeyen sevgiliden, öne sürdüğünüz fikri iyi bulmayan iş ortağına kadar herkese yapılabilir. Fakat bu büyünün en çok yapıldığı durumlar genelde maddiyatla ilgilidir. Bu büyü konusunda en çok üzerinde durulması gereken konu, büyünün bir işleme süresinin olduğudur. Eğer çok acil olarak birini bir konuda ikna etmeye ihtiyaç duyuyorsanız, büyü yapılmadan önce bu konuda bilgi vermeniz faydalı olacaktır. Sonuçları olumlu olsa da, ikna etme büyüsünü yapmak oldukça zordur. Kimi insanın düşüncelerini etkilemek daha zordur ve büyü daha uzun sürede etki eder. Bunu unutmamak gerekir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da, ikna edilmeye çalışılan kişinin bu durumun farkında olmamasının gerekliliğidir.Eğer bir arabayı istediğinizi çok belli ederseniz ve fiyatta indirim talebini çok sık dile getirip satıcıyı ikna etmeye çalışırsanız, kişi ikna edilmeye çalışıldığını anlar ve o durumdaki birinin düşüncelerini büyü ile bile değiştirmek çok zordur. Bu yüzden, aklınızda bu büyüye başvurarak karşınızdakini ikna etmek varsa, ikna etmeyi ne kadar istediğinizi belli etmeden hareket etmelisiniz. Fakat, araya başkasının girip arabanın ona satılmaması için de elinizi bir yandan çabuk tutmalısınız. Kısacası, ikna etme büyüsünün başarıya ulaşması için sizi de çabanız ve özveriniz gereklidir.

Bu durumlara dikkat ediildiğinde ve bu alanda uzman olan bir medyum veya hocadan yardım alındığında, ikna etme büyüsü %100 ikna etme garantisi olan bir büyüdür ve karşınızdakine bir zarar vermeden amacınıza bu büyü sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

“ikna etme büyüsü” üzerine bir yorum

  1. Merhaba iyi geceler
    Ailemi ikna etmek için büyü istiyorum
    Çünkü benim sevdiğim var ve kürt olduğu için izin vermiyolar istemiyorlar karşı çıkıyolar
    Ama bende seviyorum bunun için annemi abimi babamı ikna etme büyüsü istiyorum istesinler kabul etsinler kendileri gelip bana desinler sevdiginle evlen diye lütfen bana yardımcı olun

    Yanıtla

Yorum yapın